EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Sanja94
Nena87pk
6 posters

    Ángel o Demonio

    Nena87pk
    Nena87pk
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 51
    Datum upisa : 11.01.2011
    Godina : 36
    Lokacija : Neverland

    Ángel o Demonio Empty Ángel o Demonio

    Počalji od Nena87pk Sre Feb 02, 2011 5:14 pm

    Ángel o Demonio Angelodemonio-450x439

    Anđeli i Pali, sile dobra i zla vode krvav rat. Oni su natprirodna bića ali žive među nama, čine deo naše stvarnosti i odgovorni su za dobar deo onog što nam se dešava svakog dana. Pali šire bol i patnju a Anđeli pokušavaju da reše probleme koje su Pali izazvali, mada ne uspevaju uvek. Bitke se vode svakog dana, na Zemlji, ali pravila ovog rata označavaju paralelni univerzum anđela i demona, besmrtnih i moćnih bića koja upravljaju čovečanstvom.

    Život Valerie menja se u potpunosti nakon neočkivanog otkrića: "Trebalo je da uživaš još nekoliko godina u svojoj mladosti ali su se stvari ubrzale... Stvari koje su se desile primoravaju me da ti objavim šta si, i šta ćeš uvek biti, anđeo." Ovim rečima njen mentor Natael joj otkriva njenu pravu prirodu i njenu misiju na Zemlji, da se bori protiv sila Zla.

    Međutim, Valeria ne dobija nikakva uputstva, samo plavu knjigu koju joj Natael daje. Pomoć i odgovori ne dolaze kada ona to želi. Mora da nauči da bude strpljiva i da razume da se moći anđela javljaju na način i u trenutku kada je to zaista potrebno.

    Ona sledi intuiciju i snagu, ali mora da se suoči sa trikovima Alexie, Dune, Gratziela i Iris, demonima koji rade u grupi sa visokim stepenom efikasnosti.

    I kao da je ovo malo, otkriće da je anđeo takodje komplikuje njen odnos sa Damián-om, misterioznim drugom iz odeljenja u koga je zaljubljena.

    Serija je nova. Krenula je sinoć, 01.02. na T5 i prva epizoda je imala solidnu gledanost i pozitivne kritike. Marina Salas, Vilma iz serije El Barco ima epizodnu ulogu u seriji. Pojaviće se u drugoj epizodi.
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od Sanja94 Čet Feb 03, 2011 3:04 pm

    Vau, extra shto igra Marina, odgledacu epizodu... bash me zanima da vidim kakva je.
    Nena87pk
    Nena87pk
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 51
    Datum upisa : 11.01.2011
    Godina : 36
    Lokacija : Neverland

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od Nena87pk Čet Feb 17, 2011 8:21 pm

    Što se Marine i njene uloge ovde tiče već sam je dovoljno ishvalila u njenoj temi. A što se serije tiče ja sam, blago rečeno, oduševljena. Nešto sasvim drugačije. Nešto što privlači pričom i dobro osmišljenim likovima. I nešto što, ako se glupi Telecinco smiluje, može da traje i traje i da i dalje bude fenomenalno. Svi likovi su fenomenalni, osim Damiana, njega mogu da ubiju, ne bi mi smetalo. Najzanimljiviji su mi definitivno Natael i Alexia i ceo njihov odnos. Mislim da su mi postali nova opsesija. :D Ali mi je i Valeria odlična kao protagonista. Gratziel i Iris su skroz zanimljivi, a Duna je fenomenalna. E tako jedna klinka treba da glumi i tako lik deteta treba da se ubaci u priču. :D
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od Sanja94 Čet Feb 17, 2011 8:48 pm

    Moram se u potpunosti složiti sa tobom... ja sam luda za ovom serijom... i Nataelom... a prelep je... prosto sam očarana serijom... iako me malo podseća na Twilight, jer postoje neke slike a i ova loša strana, Pali anđeli mi deluju na Volture... ne znam zašto... glavna glumica me je takođe opčinila svojom savršenom glumom... zaista još jedna od retkih originalnih serija, kreatori priče su isti koji su napravili seriju "Hay alguien ahi".

    DOWNLOAD:
    Kod:
    1x01
    http://www.megaupload.com/?s=seriesyonkis&d=39UVVT1I&confirmed=1

    1x02
    http://www.megaupload.com/?s=seriesyonkis&d=JDTFM11L&confirmed=1

    1x03
    http://www.megaupload.com/?s=seriesyonkis&d=Q0WCT5IB&confirmed=1

    1x04
    http://www.megaupload.com/?s=seriesyonkis&d=I4AMUP4A&confirmed=1

    1x05
    http://www.megaupload.com/?s=seriesyonkis&d=ZBPDXV3L&confirmed=1

    Potvrđeno je da će biti 2 sezone!
    [You must be registered and logged in to see this link.]


    Poslednji izmenio Sanja94 dana Sre Mar 09, 2011 2:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nena87pk
    Nena87pk
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 51
    Datum upisa : 11.01.2011
    Godina : 36
    Lokacija : Neverland

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od Nena87pk Čet Feb 17, 2011 8:58 pm

    Znam da je potvrđena druga sezona, ali kad je T5 u pitanju ništa nije sigurno. Ja se ustvari nadam da će da budu pametni i vrate je da ide na Cuatro a tamo može da traje i traje.

    A što se glavne glumice tiče meni je super. I bilo mi je krivo što nije osvojila nagradu Goya za žensko otkriće godine prošle nedelje. Mada me je tad oduševila i kao osoba pošto joj se na licu videlo koliko je oduševljena što je nagradu dobila ona mala iz Pa Negre.

    Mene ne podseća na Twilight. Ustvari osim promo slika i Damianovog lika nema dodirnih tačaka sa tim.
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od Sanja94 Čet Feb 17, 2011 9:27 pm

    Da, i meni je krivo... ali devojka je sasvim na svom mestu. I jako mi je poznata, mozda sam je videla u nekoj seriji ali se ne secam.

    Da, kazem da me malo podseca ali da je prica totalno drugacija.
    Nena87pk
    Nena87pk
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 51
    Datum upisa : 11.01.2011
    Godina : 36
    Lokacija : Neverland

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od Nena87pk Čet Feb 17, 2011 9:35 pm

    Pa glumila je manje uloge u nekoliko serija. FoQ, mini-seriji Inocentes sa Michelle Jenner i još negde samo sam sad zaboravila gde.

    A za Twilight sam baš to htela da kažem, malo su se zeznuli sa promo slikama jer je priča skroz drugačija.

    I pošto već komentarišemo zanima me kakav je tvoj stav. Da li bi ti volela da Valeria pređe na tamnu stranu (Star Wars fan u meni obožava da koristi tu rečenicu :D) ili da ipak ostane anđeo kakav je sad? I uopšte šta misliš u kom će pravcu da idu sa celom pričom?
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od Sanja94 Čet Feb 17, 2011 10:22 pm

    Volela bih da se drzi Nataela :D
    Mada mislim da ce biti mnooogooo preokreta... mora da bude zanimljivo... nece smao ovako, da se ona bori protiv zla... bice tu svacega... ne znam ni shta da ocekujem... sem da cu da je pratim i mozda pocnem kasnije sa prevodjenjem, kada budem imala vremena...
    Sra Luna
    Sra Luna
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 28
    Datum upisa : 01.02.2011
    Godina : 38

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od Sra Luna Čet Feb 17, 2011 10:48 pm

    Pored 'LP' ovo je jedina serija koju sa nestrpljenjem očekujem svakog utorka.Sve su bolji i bolji i iako sam se iznervirala na kraju 2. epizode,drago mi je što su tako napravili jer bi bilo dosadno da stalno dobro pobeđuje.Valeria je odlična i volela bih da se drži Nataela,mada i njega posle uloge u LHDP mogu skroz da zamislim na tamnoj strani. :) Ali ovako mi se više sviđa.Slažem se da je Damian nepotreban i mogli bi da ga sklone...ima toliko drugih kandidata.Npr. Graziel. :D
    Nena87pk
    Nena87pk
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 51
    Datum upisa : 11.01.2011
    Godina : 36
    Lokacija : Neverland

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od Nena87pk Čet Feb 17, 2011 10:57 pm

    A Natael bi mogao da bude zanimljiv na tamnoj strani. Ali ne još. Hoću još da gledam scene prepucavanja sa Alexiom. (uopšte se ne primećuje da sam prsla :D) Ali nije samo to. On na tamnoj strani može da bude zanimljiv tek kad Valeria počne malo bolje da vlada moćima i celom tom pričom da je anđeo.

    A za Gratziela se slažem. Definitivno je daleko zanimljiviji kandidat od Damiana. I fizički a i ovako. :D
    ivobar
    ivobar
    Pomoćnik
    Pomoćnik


    Broj poruka : 91
    Datum upisa : 13.01.2011

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od ivobar Uto Mar 08, 2011 8:26 pm

    Najbolja serija od ovih sto se trenutno prikazuju... :D
    ¿coka?
    ¿coka?
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 179
    Datum upisa : 30.12.2010
    Godina : 31

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od ¿coka? Ned Mar 27, 2011 11:01 am

    Ne pratim ovu seriju, ali zvuci i izgleda zanimljivo :D
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od Sanja94 Ned Mar 27, 2011 12:51 pm

    Preporucujem ti je da pogledas, makar prvu epizodu.... serija je fenomenalna... bice prevoda....
    ¿coka?
    ¿coka?
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 179
    Datum upisa : 30.12.2010
    Godina : 31

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od ¿coka? Pon Mar 28, 2011 2:25 pm

    Na listi je cekanja :D
    ivobar
    ivobar
    Pomoćnik
    Pomoćnik


    Broj poruka : 91
    Datum upisa : 13.01.2011

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od ivobar Čet Apr 07, 2011 6:50 pm

    Prevod serije:
    Kod:
    http://titlovi.com/titlovi/titlovi.aspx?prijevod=%C3%81ngel+o+demonio


    Poslednji izmenio ivobar dana Pet Apr 08, 2011 2:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    seki952
    seki952
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 98
    Datum upisa : 20.02.2011

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od seki952 Pet Apr 08, 2011 10:34 am

    cini mi se kao dobra prica :D
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od Sanja94 Pet Apr 08, 2011 2:24 pm

    Postoji prevod i za ovu seriju... posetite sajt titlovi.com i tamo ćete pronaći download prevoda do 5 epizode... od emitovanih 9... ili 10...

    Sponsored content


    Ángel o Demonio Empty Re: Ángel o Demonio

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 19, 2024 9:05 am