EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Mario Kasas "Za dve godine će se pojaviti novi klinac i sve će se smiriti"

    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Mario Kasas "Za dve godine će se pojaviti novi klinac i sve će se smiriti" Empty Mario Kasas "Za dve godine će se pojaviti novi klinac i sve će se smiriti"

    Počalji od Sanja94 Pon Mar 28, 2011 8:05 pm

    Mario Kasas "Za dve godine će se pojaviti novi klinac i sve će se smiriti" Maria-10

    Mario Kasas (La Korunja 12. jun 1986) nije od onih umišljenih zvezda. Stoji čvrsto na zemlji iako je postigao veliki uspeh u serijama "Pakov svet" i sada "Brod". A takođe je postigao uspeh na velikom platnu u filmu "3 Metra iznad neba". Juče je održana prezentacija u Tudeli, gde je Kasas pored ogromnog skandiranja i ovacija, pokazao smirenost i skromnost na rečima.

    "Danas sam premostio sve što sam očekivao. Uvek mislim da neće biti toliko skandiranja i ovacija".

    Kako živiš iz dana u dan sa znanjem da predstavljaš uzor omladine?
    Nije tolika ludnica kao danas, naročito kada sam kod kuće sa porodicom. -osmeh.
    Zahvaljujem se ljudima jer zahvaljujući njima trajem, oni prate moj rad. Ima dana kada nisam raspoložen apsolutno ni za šta, ali to svoje nezadovoljstvo ne pokazujem ljudima, i uvek kada mi zatraže slikanje, vrlo rado pristajem, sa osmehom i poštovanjem.

    Da li možeš da imaš normalan život?
    U početku ne. Ali kasnije se navikavaš i počinješ da živiš drugi život. Za ovo vreme, dok se snima serija, najbolje je da me ima što manje u javnosti, i da češće ostajem kod kuće.

    Da li tvoj rad predstavlja uvertiru za jednu od najbitnijih zvezda današnjice?
    Jasno mi je da je ovo samo trenutno. Jer za nekoliko godina će se pojaviti novi klinac i ovo će se smiriti. Jedino što želim jeste da mi ovo posluži kako bih uspeo u daljem radu na televiziji i bioskopu. Nadam se tome i da me ljudi vole još nekoliko godina. Sem toga, roditelji su me naučili da uvek treba da stojim čvrsto na zemlji.

    Čini se da bilo koju ulogu da dobiješ, to postane hit. Za vas kriza ne postoji.
    Naravno da postoji i to za sve. Imao sam sreće pa sve što sam radio u proteklim godinama, to je funkcionisalo. A svemu tome moram zahvaliti Fernandu Gonzalesu, mom reditelju jer me on najbolje poznaje i najviše mi veruje. Ali plate glumaca su dosta opale. Mnogi dolaze na televiziju ali su "malerozni", jer se plaše reakcije na film, i onda im čak ne prođu ti televizijski projekti. Imam prijatelje koji se bave glumom, a trenutno su besposleni.

    Koji je ključ svega toga?
    Da znam koji je, odmah bih sutra počeo da snimam filmove. Jer u ovom poslu zavisite od raznih faktora. Mnogi kažu da sam komercijalni glumac, ali ja umem da zabavim ljude i zato dolaze u bioskope. "Tri metra iznad neba" moguće je da je komercijala, ali je savršeno urađen, veoma pažljivo i sastav ekipe je neverovatan.

    Televizija je vitalna za sve vas.
    To je bekstvo za sve mlade glumce i ako im se posreći da započnu serijom koja postane veliki hit, kako se meni dogodilo sa "Pakovim svetom", onda im je otvoren put ka slavi. Sve više filmskih glumaca se prebacuje na televizijske projekte. Kriza je svuda pa je i za svakog glumca bitno da bilo šta radi što bi se reklo - daj šta daš. Nisam razmišljao da se tako brzo vratim na male ekrane sa "Brodom", ali mi je samo tako predata ponuda, takođe sa Fernandom, i prosto nisam mogao da odbijem.

    Izvor: ZEB
    Prevod: Sanja94
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Mario Kasas "Za dve godine će se pojaviti novi klinac i sve će se smiriti" Empty Re: Mario Kasas "Za dve godine će se pojaviti novi klinac i sve će se smiriti"

    Počalji od Pavle Pon Mar 28, 2011 8:17 pm

    Slazem se sa Mariom u potpunosti.. Ali moze da dodje ko hoce,on ce ostati neprevazidjen za svoje prave fanove :D
    Wani
    Wani
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1173
    Datum upisa : 29.04.2011
    Godina : 28
    Lokacija : Tu sam...

    Mario Kasas "Za dve godine će se pojaviti novi klinac i sve će se smiriti" Empty Re: Mario Kasas "Za dve godine će se pojaviti novi klinac i sve će se smiriti"

    Počalji od Wani Sub Apr 30, 2011 1:25 pm

    Mario je legenda...Pratite ga i na twiteru.. :D
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Mario Kasas "Za dve godine će se pojaviti novi klinac i sve će se smiriti" Empty Re: Mario Kasas "Za dve godine će se pojaviti novi klinac i sve će se smiriti"

    Počalji od Sanja94 Sub Apr 30, 2011 1:32 pm

    Naravno da ga pratimo.... xaxaxa

    Sponsored content


    Mario Kasas "Za dve godine će se pojaviti novi klinac i sve će se smiriti" Empty Re: Mario Kasas "Za dve godine će se pojaviti novi klinac i sve će se smiriti"

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Mar 28, 2024 2:29 pm