EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Intervju sa Žisel Kalderon

    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Intervju sa Žisel Kalderon Empty Intervju sa Žisel Kalderon

    Počalji od Sanja94 Čet Apr 21, 2011 10:53 pm

    Intervju sa Žisel Kalderon Gisell10

    Dešavalo mi se da me loše procene zbog toga što sam imigrant.

    Napustila je svoju zemlju, Ekvador, sa svega 17 godina u potrazi za snovima koje sada dodiruje trijumfujući kao glumica u seriji "Brod". Iako je još uvek bila devojčica napustila je svoj Ekcador u potrazi za skoro nemogućim snovima. Sada, sa 23 godine, Giselle Calderón trijumfuje kao glumica. To je ostvarila serijom "Brod", ali kao garanciju ima raznovrsnu biografiju poslova u Nemačkoj, Italiji i Španiji u svetu reklama, spotova i glume. Iako već nekoliko godina ne može da putuje u svoju zemlju da poseti porodicu i osetila je na sopstvenoj koži odbijanje zbog toga što je imigrant, žrtvovanje je vredelo i budućnost obećava: očekuje je premijera filma Aguila Roja, kao i snimanje druge sezone serije A3.

    Ti si Estela u "Brodu", seriji otkriću sezone.
    To je bilo nešto najuzbudljivije što mi se desilo poslednjih godina i još uvek se navikavam na uspeh. To je označilo pre i posle u mojoj karijeri, učim mnogo i to je učinilo da postanem poznata, tako da sam zahvalna.

    Sedam godina otvaraš sebi put u svetu televizije, filma i reklame... Tvoji snovi se ostvaruju?
    Da, veoma sam srećna, proživljavam jedan od najlepših i najuzbuljivijih snova. Radila sam puno i nije bilo lako, ali kada ti dođe "velika šansa" proživiš je veoma intenzivno.

    Sa 17 godina otišla si u Majorku iz Kita i tamo si ostala. Tražila si nove ciljeve koje nisi nalazila u svojoj zemlji?
    To je bila slučajnost, moja namera je bila da provedem nekoliko meseci odmora i da se vratim kući, ali sam se zaljubila u ostrvo i odlučila da tamo živim. To su ludosti koje se rade sa 17 godina, nisam bila svesna koliko će biti teško, ali se ne kajem.

    Kako je bilo živeti sama u Španiji bez porodice i prijatelja?
    Za svaki napor dolazi nadoknada, pala sam hiljadu puta ali sam naučila da ustanem, ja sam ona koja preživljava. Iako ovde nema porodicu, imam tu sreću da imam fantastične prijatelje koje volim kao da su mi porodica.

    Svojim drugaricama si pričala da sebe vidiš kao poznatu glumicu. Šta ti kažu sad?
    Ha, ha ha. To su bile stvari koje smo govorili u šali ne misleći da će jednog dana da se ostvare. Kada su mi rekli da sam u seriji, one su to takođe proživele uz vrištanje i plač... Pošto sam živela sama u Španiji drugarice su mi bile prava podrška.

    Već nekoliko godina nisi videla roditelje. Kako podnosiš daljinu?
    Ovog decembra će biti već četri godine kako ih nisam videla. Ostajemo u kontaktu preko FB-a, čata ili telefona, koji ne smanjuju moju želju da ih vidim ali me barem približavaju njima.

    Imaš li braće i sestre? Jesi li razmišljala o tome da dovedeš svoju porodicu?
    Imam tri sestre i brata, svi mlađi od mene. Preko jedne sestre sam postala tetka i bol što nisam mogla da proživim tak važne trenutke sam njima je neizbežan. Da razmišljam o tome da ih dovedem je nemoguće, oni imaju svoje živote, ali ne otpisujem mogućnost da dođu za odmor.

    Jesi li se nekad osećala odbačenom zbog toga što si imigrant?
    Da, nažalost još uvek postoje ljudi sa rasističkim razmišljanjem, i više nego jednom su me odbacivali ili loše procenili, ali sam naučila da kada su ljudi neznalice najbolje je biti ravnodušan.

    U "Brodu" radiš sa glumcima kao što su Huan Hosé Artero, Blanka Suárez, Mario Kasas... Kakva su snimanja?
    Veoma sam srećna što snimam sa njima. To su profesionalci kojima se zaista divim.

    Prokomentarisala si da se najbolje slažeš sa Blancom Suárez y Juan Pablo-om Shuk-om. Zašto?
    Sa Huan Pablom sam se skontala još prvog dana. Znala sam za njegov rad u Americi i nakon nekoliko razgovora odlučio je da me "usvoji" i sada smo otac i ćerka (ha, ha, ha). Blankita je divna devojčica sa velikim srcem i dobrotom, volim je puno.

    Estela nema previše sreće sa momcima. Ti imaš dečka?
    Nemam dečka ali moj idealni momak je romantičan, nežan, detaljista i zaštitnik. Sanjam da imam dom, decu, kučiće, mačiće... u tom pogledu sam tradicionalna.

    Koje je tvoje oružje zavođenja?
    Kada se zaljubim dajem sve, telo, dušu i srce. Proživljavam intenzivno vezu i čuvam je. Moje oružje zavođenja su dubok pogled i lagani osmeh. Veoma je suptilno ali nikad ne omane.

    Postala si pravi boom i tvoji fanovu su se umnožili na FB-u.
    Koristim FB i Twitter i bilo je prijatno iznenađenje videti naklonost koju prema meni oseća publika. Pokušavam da odgovorim svima i da se zahvalim na čestitkama.

    U seriji se u prvi plan stavljaju sexy scene i radila si neke reklame za donji veš. Da li ti se sviđaju te slike?
    Iskreno, nije mi teško jer se toliko udubim u lik da mi je bitnije da odglumim dobro.

    Očekuješ premijeru filma "Aguila Roja" Kakav je ovaj prijekat?
    To je bilo jedno veoma interensantno iskustvo, moja uloga je mala ali značajna.

    Intervju sa Žisel Kalderon Gisell11
    Intervju sa Žisel Kalderon Gisell12
    Intervju sa Žisel Kalderon Gisell13

    Izvor: ZEB
    Prevela: Nena87pk
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Intervju sa Žisel Kalderon Empty Re: Intervju sa Žisel Kalderon

    Počalji od Pavle Uto Apr 26, 2011 2:08 am

    Uff.. Ne mogu sad da citam sve jer je kasno,ali me je odusevila sa privih nekoliko recenica.. Podseca me na mene,odnosno prica sa istom zeljom i srecom kao kada ja pricam o svojim snovima :D! Bas mi je drago da je uspela :D

      Sada je Pet Apr 19, 2024 9:55 am