EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Havijer Ernandez u redakciji Los 40 Principales

    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Havijer Ernandez u redakciji Los 40 Principales Empty Havijer Ernandez u redakciji Los 40 Principales

    Počalji od Sanja94 Čet Apr 28, 2011 9:53 pm

    Havijer Ernandez u redakciji Los 40 Principales Piti11

    Havijer Ernandez, glumac koji tumači Pitija u popularnoj televizijskoj seriji "Brod" bio je ove srede, 27. aprila u redakciji Los 40 Principales da bi odgovorio na seriju pitanja.

    Misliš li da će druga sezona imati više gledalaca od prve? (Vaitor18)
    Teško mi je da pomislim da može da bude veća od ove... ali neka bar bude podjednako dobra.

    Šta radite da biste snimili tako komplikovane scene kao što su invazija ptica ili ono sa vulkanom? (Isa)
    Sve te scene se snimaju normalno, sa pticama na primer, kao da ih gledamo, i posle se dodaju specijalni efekti.

    Volela bih da znam da li će se pojaviti novi likovi u sledećoj sezoni serije. (Rocio)
    U poslednjoj epizodi se videla video poruka nekog čoveka... tako da se usuđujem da pretpostavim da nismo sami i da će se pojaviti neko novi.

    Volela bih da znam da li ti je bilo teško da se snađeš u ulozi i da li ti se svidelo kakav je tvoj lik u seriji. (Estefanía_13)
    U početku je uvek malo teško pronaći lik, Piti je povrh toga bio prilično drugačiji od likova koje sam glumio do tada, daleko zabavniji i veseliji... ali me oduševljava da se pretvaram u Pitija svakog dana.

    U stvarnom životu bi preuzeo odgovornost za Vilmino dete? (Paloma)
    Istina je da nikad nisam razmišljao o tome... morao bih da vidim sebe u tim okolnostima, ali pretpostavljam da kada bih bio zaljubljen u nekog ko je majka ili treba da postane, ne bi mi bilo teško da čuvam njeno dete.

    Ovo je bilo tvoje prvo pojavljivanje na televiziji? Možeš li nam ispričati neku anegdotu sa snimanja? (Paloma)
    Imao sam još neka pojavljivanja. Prvo je bilo u tv filmu "El Pacto", kasnije sam radio tri epizode "Fisica o Quimica", jednu "Aguila Roja" kasnije je došla "La princesa de Eboli" i za kraj dve epizode "Hospital Central" koje su emitovane kada se i "Brod" već prikazivao.

    Kako si počeo ovo sa glumom? Kombinuješ to sa nekom školom? (Vane)
    Počeo sam pre tri godine u studiju Juan Codina. Jednoj školi kojoj dugujem toliko toga. Sada sa serijom nemam vremena da kombinujem sa učenjem, ali ću u budućnosti nastaviti sigurno. Ono sa čime kombinujem jeste jedna grupa glumaca pod nazivom La Manuela sa kojom radimo predstave i sa kojom ću maja glumiti u Mikroteatru za novac.

    Ko će ostati sa Vilmom: Piti ili Palomares? (Mari)
    Ne znam ni ja... ali pretpostavljam da će se i Piti i Palomares boriti da bi dobili ono što žele.

    Sa kojim Pitijem se više poistovećuješ: romantičnim ili umišljenim? (Bea)
    Mislim da bi mogao da bude još romantičniji, ali što se ovog drugog tiče ne ličimo uopšte.

    Šta misliš ko će dobiti utakmicu Lige šampiona: Barselona ili Real Madrid? (José Luis)
    Ne znam za koga ti najvijaš. Ja sam Katalonac, tako da ne znam ko će da pobedi ali neka pobede domaći.

    Jesi li nekad bio toliko zaljubljen da bi prihvatio dete onako kako Piti jeste sa Vilmom? (Mari carmen)
    Ne, nikad nisam bio u takvoj situaciji.

    Kakav je doživljaj snimati na brodu a ne na normalnom setu? Možeš li da nam ispričaš neku anegdotu sa snimanja? (Maria José Cáceres Molina)
    Doživljaj je stvarno poseban, na početku. Kada provedeš nekoliko sati na brodu, i posebno ako more nije mirno, više nije tako zanimljivo. Poslednji put kada sam išao u Valensiju da snimam pola ekipe je završilo povraćajući... i nije prijatno jer ti onemogućuje da radiš dobro. Ja sad kucam u drvo jer još uvek nisam imao problema.

    Voleo bi da budeš sa Vilmom u seriji ili je to samo zato što Palomares oseća isto prema njoj i ne želiš da ti je oduzmu? (Fabiola)
    Ne. Piti je zaista zaljubljen u nju, da nije, takav kakav je, nikad joj ne bi rekao da je voli.

    Kada će se ponovo emitovati serija? (Lucia)
    Mislim da moramo da čekamo semptembar. Nemam tačan datum, ali otprilike tako nešto.

    Volela bih da znam da li ličiš na svoj lik. (María)
    Lice nam je isto! Dobro, imamo zajedničkih stvari, i totalno različitih, ali i meni se sviđa Piti.

    Otkad se "Brod" završio, zašto kapetan nije pitao gospodina sa televizije (kapetana Hopkinsa) gde su? (Martita)
    Morali smo da ostavimo nešto za drugu sezonu. To pitanje će mu postaviti u prvoj epizodi druge sezone.

    Šta je najteže u tome što si glumac i šta ti je najteže kad glumiš Pitija? (Cuquita_h)
    Najteže u tome što si glumac jeste neizvesnost... mi glumci smo nomadi, nikad nemamo posao koji je zauvek i to čini da u nekim trenucima nemaš posao, osečaš veliku neizvesnost u tvojoj budućnosti. Ono što mi se najviše sviđa dok glumim Pitija jeste što je to lik šaljivdžija, i zato mi dozvoljava da se igram dosta.

    Volela bih da znam da li su scene koje snimate snimljene na otvorenom moru i da li će na kraju Hulija Vilson reći celu istinu kapetanu. (Mireya)
    Na otvorenom moru se snimaju samo scene koje su na palubi, sve što je unutra, trpezarija, sobe, klub itd... snimaju se na setu u Madridu. I na drugo pitanje ne mogu da ti odgovorim jer ne znam ni ja.

    Nije pitanje to je činjenica, volim te, fenomenalan si: lep, simpatičan, zanimljiv, izvandredan glumac, skroman. Svi pridevi su previše blagi za tebe. Veliki poljubac, lepotane. (Carmen_97)
    Hvala ti puno, Karmen.

    Pozdrav:
    Hvala puno svima! Žao mi je što nisam mogao da odgovorim na sve poruke ali nije bilo vremena. Nadam se da ćete svi biti uz "Polarnu zvezdu" u drugoj sezoni.

    PS: Dosta ljudi me pita da li koristim neku društvenu mrežu, razmišljam o twitteru, ali za sad imam nalog na facebook-u, možete da me dodate ako želite. JAVIER HERNANDEZ RODRIGUEZ, i slika sa profila jeste slika mog lica u prvom planu. Hvala puno. Ogroman poljubac za sve.

    Izvor: ZEB
    Prevela: Nena87pk

      Sada je Pet Mar 29, 2024 8:36 am