EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Marina Salas "Da sam superheroj volela bih da imam moć radosti, tako niko nikada ne bi bio tužan"

    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Marina Salas "Da sam superheroj volela bih da imam moć radosti, tako niko nikada ne bi bio tužan" Empty Marina Salas "Da sam superheroj volela bih da imam moć radosti, tako niko nikada ne bi bio tužan"

    Počalji od Sanja94 Ned Maj 29, 2011 5:01 pm

    Marina Salas "Da sam superheroj volela bih da imam moć radosti, tako niko nikada ne bi bio tužan" 218

    Šta je najveća prednost rada na televiziji?

    Dopada mi se to što imaju poverenja u tebe, pružena ti je prilika da glumiš nekoga ko nije nalik tebi. A takođe mi se dopada to što upoznajem ljude.

    Da li se živi pod pritiskom gledanosti?

    Što se tiče "Broda", primetilo se i dosta se komentariše. Meni nikada to ne izlazi iz glave.

    Da li ti se promenilo nešto u životu otkad je počela ova serija?

    Pa jedino to što te ljudi prepoznaju na ulici, vidi se da ljudi gledaju, a inače ovako, sve je po starom.

    Kako bi posavetovala tvoj lik u "Brodu"?

    Posavetovala bih je da bude srećna, jer njena sreća čini druge ljude srećnim.

    Gledaš li tv?

    Kako kad, povremeno, trenutno ne gledam, ali to nije zbog toga što mi se ne dopada program.

    Šta gledaš kada si kod kuće?

    Novosti, vremensku prognozu i tako...

    A nešto posebno?

    Pa uglavnom gledam nešto što mi preporuče prijatelji - smeh...
    Na primer, "Dva metra ispod zemlje", "Porodica Soprano"... kada sam bila manja gledala sam svašta nešto- crtaće i to po celi dan vikendom.

    Koje glumice voliš i čije karijere pratiš?

    Obožavam Kejt Vinslet, Marion Kotiljard, Penelope Kruz, Noru Navaz, Veroniku Ećegi...

    Da si "Heroj" koju moć bi želela da imaš?

    Volela bih da imam radost. Svi bi bili konstantno srećni.

    Izvor: ZEB
    Prevela: Sanja94
    Tamara ^^
    Tamara ^^
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 238
    Datum upisa : 01.05.2011
    Godina : 27

    Marina Salas "Da sam superheroj volela bih da imam moć radosti, tako niko nikada ne bi bio tužan" Empty Re: Marina Salas "Da sam superheroj volela bih da imam moć radosti, tako niko nikada ne bi bio tužan"

    Počalji od Tamara ^^ Pon Maj 30, 2011 11:22 am

    Miiiica :) Mnogo je kul!

      Sada je Čet Mar 28, 2024 10:19 pm