EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume

    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume Empty Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume

    Počalji od Pavle Sre Okt 05, 2011 7:22 pm

    Kako se slazes sa Belen Ruedom,jednom od novih likova ove sezone?
    Belen je sjajna glumica i najbolja osoba. Svima je bilo zadovoljstvo raditi sa njom i za mene je bilo impresivno,jedna profesionalna lekcija.

    Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume 68238_162000603843689_130837100293373_285944_5528441_n

    Hulija je lose podnela to sto ju je Ulises (Mario Casas) ostavio zbog Ainoe (Blanca Suárez)…
    Lose joj je to palo. Povrh svega,da je Ainoa neka losa devojka pa da moze da se obracuna sa njom, ali ona je divna devojka, a najgore je sto Hulija to razume.

    Ko se tebi vise svidja? Kapetan ili Ulises?
    Pa u prvoj epozodi ove sezone Ulises,a kasnije verovatno kapetak (smeh)

    Kako je raditi sa Juanjom Arterom?
    Predivno, ali verujem da su svi iz ekipe koja radi El Barco divni ljudi(koliko oni iz tehnicke ekipe,toliko i oni iz glumacke). Sa Juanjom radim mnoge scene jer imamo mnogo zajednicih scena,i zadovoljstvo mi je raditi sa njim.

    Gamboa i Hulija su nesto vise od 'prijatelja' na brodu...
    Videli smo na kraju prve sezone u retrospekcijama, oni se poznaju od ranije,ali,u svakom slucaju,Hulija nece imati nista sa Gamboom (smeh).

    Koliko dana se snima epizoda 'El barco'-a?
    Rad na svakoj epizodi serija je jedna avantura. Zavisi o cemu se radi,ali izmedju 10 i 11 dana,radimo u jednom jako dobrom ritmu.

    Kako to glumci postizu da 'fiktivno' placu?
    U prosloj sezoni Hulija je nekoliko puta plakala.
    Nemoguce je plakati bez osecanja, iako,kako ponekad rade mala deca,placu da naprave predstavu. Ono sto mi radimo je pokusavanje da prizovemo tu predstavu. Trazim u sebi emociju da bih plakala.

    Ponekad mi se desavalo da ne mogu da zaplacem i postoje proizvodi koji ti u tome pomazu , ali stvar je u tome da je to laz i osecas da radis lazno,a ono sto je bitno je da gledalac poveruje da je to stvarno. U svakom slucaju,meni licno,nije tesko da placem.

    Da li se indetifikujes sa svojim likom?? U cemu licis na Huliju?
    Mislim da licim mnogo na huliju.. Ona je svesna osoba, ne prepusta se lako emocijama , razmislja puno oko svih stvari a ja nisam, dobro, ne toliko koliko ona (smeh), nisam toliko racionalna.

    Uostalom,Hulija je malo nespretna u emotivnim vezama i veoma je zanimljivo raditi to, smejem se mnogo sekvencijama romanticnih vecera (jela) koje radimo.

    Da li bi skratila kosu,ugojila se ili nesto slicno zbog uloge?
    Naravno,mislim da je to jedna od zanimljivih stvari u nasoj profesiji,mogucnost transformisanja u druge likove Sta vise,izgled lika veoma pomaze glumcu da 'udje' u njegovu kozu.

    Sta je ono sto ti se najvise svidja u tvojoj profesiji??
    Ono sto mi se najvise svidja u mojoj profesiji je to da se igram da sam druga osoba.

    Kako podnosis poziranje za fotografe na premijerama i foto sezonama?
    Onako,jer je to nesto sto zastrasuje mnogo i,osim toga veoma sam stidljiva tako da sam morala da naucim malo da uzivam kako ne bih umrla od srama jer stvarno,takve stvari malo plase.

    Izvor:ZEB
    Preveo: Pavle95



    Alexandra1994
    Alexandra1994
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 359
    Datum upisa : 24.06.2011
    Godina : 29
    Lokacija : Na Brodu

    Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume Empty Re: Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume

    Počalji od Alexandra1994 Sre Okt 05, 2011 8:08 pm

    Ona je meni jako gptivna :)
    Filip96
    Filip96
    Pomoćnik
    Pomoćnik


    Broj poruka : 196
    Datum upisa : 28.04.2011
    Godina : 28

    Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume Empty Re: Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume

    Počalji od Filip96 Sre Okt 05, 2011 8:22 pm

    Jao nzm kolko ona ima godina al ona je i lepaaa 909
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume Empty Re: Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume

    Počalji od Pavle Sre Okt 05, 2011 8:24 pm

    Slazem se.. I meni je i gotivna i lepa. Jedna od mojih omiljenih glumica. Volim je jos od Internata :D
    AdrijanaAda
    AdrijanaAda
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 40
    Datum upisa : 08.08.2011
    Godina : 26

    Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume Empty Re: Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume

    Počalji od AdrijanaAda Sre Okt 05, 2011 8:54 pm

    Slazem se sa vama. Jako je lijepa i supp lik. Takodje jedna od mojih omiljenig glumica :D
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume Empty Re: Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume

    Počalji od Pavle Sre Okt 05, 2011 9:11 pm

    A na brodu,ona,Ulises i Vilma omiljeni likovi.. Mada Vilma ne toliko koliko Hulija i Uli :D
    Filip96
    Filip96
    Pomoćnik
    Pomoćnik


    Broj poruka : 196
    Datum upisa : 28.04.2011
    Godina : 28

    Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume Empty Re: Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume

    Počalji od Filip96 Sre Okt 05, 2011 9:36 pm

    Aha ona je bas extra glumicaaa all Beleen Rueda ja carica kao glumica ,, steta sto odlazi sada u 2*05 al ja msm da ce se ponovo pojaviti ...
    Alexandra1994
    Alexandra1994
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 359
    Datum upisa : 24.06.2011
    Godina : 29
    Lokacija : Na Brodu

    Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume Empty Re: Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume

    Počalji od Alexandra1994 Čet Okt 06, 2011 2:12 am

    Da Belen je prava carica,otkad sam je videla bas mi je extra,a sigurno ce se pojaviti ponovo.. :) A Irene je 76 godiste..
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume Empty Re: Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume

    Počalji od Pavle Čet Okt 06, 2011 3:34 pm

    Da,Belen je super,ali drago mi je sto odlazi iz serije jer ne podnosim njen lik.. Zelim da je pamtim kao Lusiju iz Serranovih :D
    Filip96
    Filip96
    Pomoćnik
    Pomoćnik


    Broj poruka : 196
    Datum upisa : 28.04.2011
    Godina : 28

    Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume Empty Re: Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume

    Počalji od Filip96 Čet Okt 06, 2011 10:14 pm

    Meni je ona takva faca u brodu da je to strasnooo XD

    Sponsored content


    Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume Empty Re: Irene Montala-Huliji je tesko palo to sto ju je Ulises ostavio zbog Ainoe,ali razume

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Mar 28, 2024 4:49 pm