EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+28
Branka1989
nina90
ztnebi
|Dona90
elcapitandebarco
dragedragica
cecas
Driv3r
chica_de_Casas
ikica
Wani
dragana
snezanamasa
Maja18
majich
antagonist
jovana
Lilihip87
jadranka86
sanja casas
vekoslava
sneska
aleks
Kleopatra
Garmendijeva wjeshtica
Sanja94
fifi
Pavle
32 posters

    Komentari i pitanja!

    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Komentari i pitanja! - Page 5 Empty Komentari i pitanja!

    Počalji od Pavle Pet Nov 25, 2011 1:32 am

    First topic message reminder :

    Kako se u prosloj temi o prevodu napravio opsti haos medju vasim porukama i postavljenim prevodima i novi korisnici vise nisu mogli da se snadju, napravili smo ovu temu, gde cete moci da komentarisete,postavljate pitanja i ostalo, a napravili smo i temu ''Prevodi'' gde cete imati priliku da nadjete sve prevode druge sezone na jednom mestu ali bez mogucnosti da i tamo komentarisete. Tako da sve sto imate da kazete,sugerisete ili pitate, to ucinite ovde.
    Wani
    Wani
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1173
    Datum upisa : 29.04.2011
    Godina : 28
    Lokacija : Tu sam...

    Komentari i pitanja! - Page 5 Empty Re: Komentari i pitanja!

    Počalji od Wani Uto Sep 18, 2012 4:05 pm

    Imaces jos 3 nove epizode u ovoj sezoni pre trece..:)
    elcapitandebarco
    elcapitandebarco
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 82
    Datum upisa : 07.01.2012
    Godina : 31

    Komentari i pitanja! - Page 5 Empty Re: Komentari i pitanja!

    Počalji od elcapitandebarco Uto Sep 18, 2012 6:42 pm

    Wani ::Imaces jos 3 nove epizode u ovoj sezoni pre trece..:)

    Čitaš li ti šta ja postavljam na temi "Novosti"??? :D

    Nema više druge sezone. Tri poslednje epizode druge sezone su prebačene u prve tri epizode treće sezone.

    elcapitandebarco
    elcapitandebarco
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 82
    Datum upisa : 07.01.2012
    Godina : 31

    Komentari i pitanja! - Page 5 Empty Re: Komentari i pitanja!

    Počalji od elcapitandebarco Uto Sep 18, 2012 6:44 pm

    Espi ::znam videla sam da ih ne spominju,bezveze,ali opet jedva cekam da vidim Ricarda i Juliu sta ce se sa njima sve izdesavati i naravno ne mogu da docekam 3 sezonu,ovo je jedina serija koju sam prakticno celu za 2 nedelje odgledala xD
    fali mi jos dve ep (13 i 14 ) i da skroz zavrsim,ali ne mogu da stignem da gledam :(


    Awwwww... I ja ih obožavam... Ovo je jedina serija koju ja gledam ne samo zbog dešavanja i radnje nego i zbog ljubavne priče nekih od likova... Sjajni su... Oboje su odlični glumci i veoma su zanimljivi u svakom pogledu...

    Postoje čitavi sajtovi o njima i fanovi njihove ljubavne priče sebe nazivaju RICARJULISTAS (rikarhulistas - se čita)...
    Wani
    Wani
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1173
    Datum upisa : 29.04.2011
    Godina : 28
    Lokacija : Tu sam...

    Komentari i pitanja! - Page 5 Empty Re: Komentari i pitanja!

    Počalji od Wani Uto Sep 18, 2012 7:24 pm

    elcapitandebarco ::
    Wani ::Imaces jos 3 nove epizode u ovoj sezoni pre trece..:)

    Čitaš li ti šta ja postavljam na temi "Novosti"??? :D

    Nema više druge sezone. Tri poslednje epizode druge sezone su prebačene u prve tri epizode treće sezone.


    xDD...Kojom magijom nema vise druge sezone? Te tri epizode su snimljene u sklopu druge sezone i vode kao 2x15 2x16 2x17 sto znaci da su iz druge sezone,samo sto je bilo odlozeno prikazivanje.Zbog cega? To ne verujem da zna 'iko sem njih. I one ce se sad prve prikazivati, pa tek onda ove iz trece.. :D Ne znam, mozda si htela nesto drugo da kazes :D
    Espi
    Espi
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 207
    Datum upisa : 18.08.2012
    Godina : 27
    Lokacija : samo moje mesto iz maste

    Komentari i pitanja! - Page 5 Empty Re: Komentari i pitanja!

    Počalji od Espi Uto Sep 18, 2012 8:42 pm

    elcapitandebarco ::
    Espi ::znam videla sam da ih ne spominju,bezveze,ali opet jedva cekam da vidim Ricarda i Juliu sta ce se sa njima sve izdesavati i naravno ne mogu da docekam 3 sezonu,ovo je jedina serija koju sam prakticno celu za 2 nedelje odgledala xD
    fali mi jos dve ep (13 i 14 ) i da skroz zavrsim,ali ne mogu da stignem da gledam :(


    Awwwww... I ja ih obožavam... Ovo je jedina serija koju ja gledam ne samo zbog dešavanja i radnje nego i zbog ljubavne priče nekih od likova... Sjajni su... Oboje su odlični glumci i veoma su zanimljivi u svakom pogledu...

    Postoje čitavi sajtovi o njima i fanovi njihove ljubavne priče sebe nazivaju RICARJULISTAS (rikarhulistas - se čita)...
    *onda sam ja definitivno RICARJULISTAS,ja njih obozavam,od prve epizode navijam za njih i uzivela sam se u seriju tj. u njihove zajednicke scene kao da imam 10 godina :D nadam se da ce opstati do samog kraja,ali nekako imam uzasan osecaj da ce se pojaviti iznenada onaj Julijin sa pocetka(zaboravila sam mu ime) i da ce se tu stvoriti zbrka :(
    samo se nadam da 3 sezonom nece pokvariti celu radnju i sve do sada,jer se desavalo da tako sa nekim potpuno novim epizodama sve upropaste.

    Wani ::Imaces jos 3 nove epizode u ovoj sezoni pre trece..:)
    2,3 ili 5 nema veze,jedva cekam petak da mogu da gledam ove dve koje su mi ostale,i da sto pre pocne 3 sezona da ne cekam mnogo,ja sam uzasno nestrpljivo dete i kada sam gledala El Internado morala sam prvo unapred da se informisem o tome ko ce da umre sve i to da bi mogla mirno da gledam tako i za ovo,sto pre pocne 3a,pre ce te svi vi da pocnete da komentarisete,onda ja dodjem vidim komentare i mogu lepo da gledam :D
    elcapitandebarco
    elcapitandebarco
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 82
    Datum upisa : 07.01.2012
    Godina : 31

    Komentari i pitanja! - Page 5 Empty Re: Komentari i pitanja!

    Počalji od elcapitandebarco Uto Sep 18, 2012 11:33 pm

    Wani ::
    elcapitandebarco ::
    Wani ::Imaces jos 3 nove epizode u ovoj sezoni pre trece..:)

    Čitaš li ti šta ja postavljam na temi "Novosti"??? :D

    Nema više druge sezone. Tri poslednje epizode druge sezone su prebačene u prve tri epizode treće sezone.


    xDD...Kojom magijom nema vise druge sezone? Te tri epizode su snimljene u sklopu druge sezone i vode kao 2x15 2x16 2x17 sto znaci da su iz druge sezone,samo sto je bilo odlozeno prikazivanje.Zbog cega? To ne verujem da zna 'iko sem njih. I one ce se sad prve prikazivati, pa tek onda ove iz trece.. :D Ne znam, mozda si htela nesto drugo da kazes :D


    Kao prvo nisam HTELA ja sam HTEO... Drugo to više nisu 2x15 2x16 2x17 nego 3x1 3x2 3x3 itd... Tako su odlučili iz ko zna kog razloga a ono što ja mislim jeste da se po njima te tri epizode nekako više uklapaju u treću sezonu nego u drugu (po pitanju radnje)...
    Jer recimo druga sezona (kakvo je sada stanje) se završava kada saznejemo da su oni nenormalno blizu kopnu... E u te prve tri epizode treće sezone (ranije druge) već su stigli na kopno pa bi samim tim bila manja gledanost treće sezone (ima se manje za očekivati)...
    Ovo nisam ja izmislio, ovo da su epizode prebačene je antena3 objavila...
    Wani
    Wani
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1173
    Datum upisa : 29.04.2011
    Godina : 28
    Lokacija : Tu sam...

    Komentari i pitanja! - Page 5 Empty Re: Komentari i pitanja!

    Počalji od Wani Sre Sep 19, 2012 2:00 pm

    Ajde kako god...Necemo se svadjati zbog gluposti..Bitno je da nam se svima svidja serija i da svi jedva cekamo da pocne nastavak.. :D

    Sponsored content


    Komentari i pitanja! - Page 5 Empty Re: Komentari i pitanja!

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 26, 2024 4:25 pm