EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
¿coka?
Sanja94
6 posters

    Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci"

    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci" Empty Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci"

    Počalji od Sanja94 Pet Jan 28, 2011 2:35 pm

    Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci" 33zbgas
    Mario Kasas se stavlja u kožu Ulisesa, pomalo buntovničkog pomorca koji kreće na brod "Polarna zvezda" da traži svog oca, u novoj seriji Antene 3,'Brod'.

    On je jedan od glumaca u modi. Za Maria Kasasa, ovo je bila, bez sumnje, njegova najbolja godina. Sad glumi u "Brodu" i stavlja se u kožu Ulisesa, koji dolazi na brod-školu i susreće se sa vešću da se svet završio.

    Mnogo anegdota, na brodu od 50 metara (drugi najveći u Španiji) i rekonstrukcije skale i veoma je realno kada se snima.


    Kakav je Ulises, tvoja uloga u Brodu?
    Ulises se ukrcava na brod kao slepi putnik da traži svog oca. Moraće da ima konflikt sa Gamboom (negativac u seriji, glumi ga Juan Pablo Shuk) i takođe oseća privlačnost prema dve žene: Ainoa (Blanca Suarez) i Hulija (Irene Montala). To je malo zeznuto ali biće u pravoj vezi.

    Kako živi u situaciji da se svet završio?

    On nema nikoga i ništa na zemlji. Na početku ne veruje. Izgleda kao čvrst momak ali videćemo kako je emotivan.

    I šta bi ti uradio da ti kažu da je sutra smak sveta?
    Uživao bih sa svojima do maksimuma, jeo bih najviše onoga što mi se sviđa (osmeh) i bio bih sa svojim ljudima.

    Kako je snimati na brodu?

    Mnogo teško. Raditi na brodu je veoma klaustrofobično, dani su veoma intezivni. Takođe imati u glavi priču da je smak sveta, još je komplikovanija.

    A snimanje na otvorenom?
    Ufff, veoma je hladno. Trebalo bi da je klima na seriji tropska, kad vidiš da idemo u košuljama na ovoj zimi. Na 40 smo u brodu, 35 bacaju na kraju svakog dana...Sve je velika avantura. (osmeh)

    Ispričaj mi neku anegdotu...
    Pa na primer, morao sam zaroniti posle samo pola sata vezbe. Skočio sam u vodu sa kutijom u ruci koja je ispunjena vodom i potonula mi je i nisam znao šta da učinim. Još je tu blizu bilo i gnezdo meduza. Takođe su mogli da sprovedu Zodijaka u moru. Jedan dan smo morali da se vratimo u luku jer se brod loše oslanjao. Tako je, ja sam bio srećan jer više nisam morao da skačem (osmeh)

    Kakav je odnos sa Ainoom a kakav sa Hulijom?
    Ainoa, Ulises je vidi kao slatku devojčicu koju voli da zeza jer mu je zanimljiva kad je ljuta. Među njima ima fizičkog osećaja. Sa Hulijom mogu priznati se pokazuje tako kako je. Posle dolazi Gamboa...Tako da to neće biti u troje već u četvoro (osmeh). Ali još uvek nije bilo poljubaca...(osmeh)

    A ti? Jesi li kao pomorci i u svakoj luci nađeš devojku?
    Ja...ne (kaže kroz smejanje). Moja uloga da, ali ja ne...

    I da li si usamljen?
    Ne nimalo. Volim da putujem ali nisam od onih koji uzmu ranac i odu sami u Meksiko. Dobro mi je u mojoj kući. Uostalom ovaj posao mi je dao snagu da putujem i upoznajem mesta.

    Kako postižeš da se deskonektuješ kad se završi dan?
    Ne radim to, odmaram na kraju nedelje. Moram mnogo da učim jer moja uloga zna mnogo o brodovima, i morao sam da vežem čvorove da radim oko jedara...Davali su nam teorijske časove, ali najviše sam naučio na samom brodu gde je bio pravi kapetan.

    Voliš li more?
    Odusevljava me. Svaki put kad mogu idem u Barselonu na plažu.

    Ostaje li ti vremena za tebe pored toliko projekata (zavrsio si "Carne de Neon","Tengo ganas de ti" na leto...)?
    Ne ostaje mi vremena ni za šta, ali nije mi važno. To da, sada hoću da idem na odmor na plažu na nekom toplom mestu.

    Izvor: antena3
    Preveo: ivobar
    ¿coka?
    ¿coka?
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 179
    Datum upisa : 30.12.2010
    Godina : 31

    Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci" Empty Re: Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci"

    Počalji od ¿coka? Pon Jan 31, 2011 10:56 pm

    Aaa bas je kralj.
    Love him <3
    Cam
    Cam
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 6
    Datum upisa : 01.02.2011

    Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci" Empty Re: Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci"

    Počalji od Cam Uto Feb 01, 2011 8:15 pm

    Lepo kaze.;)
    Jovana_mld
    Jovana_mld
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 1
    Datum upisa : 27.04.2011

    Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci" Empty Re: Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci"

    Počalji od Jovana_mld Ned Maj 01, 2011 10:20 pm

    Divan je... :)))
    Alexandra1994
    Alexandra1994
    Pisac
    Pisac


    Broj poruka : 359
    Datum upisa : 24.06.2011
    Godina : 29
    Lokacija : Na Brodu

    Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci" Empty Re: Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci"

    Počalji od Alexandra1994 Čet Avg 11, 2011 11:51 am

    Aaa kakav je lik,pravi je car
    Saritita
    Saritita
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 113
    Datum upisa : 25.06.2012
    Godina : 26
    Lokacija : a 3 metros sobre el cielo

    Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci" Empty Re: Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci"

    Počalji od Saritita Uto Jun 26, 2012 1:21 am

    Dussssssaaaaaa moja <3

    Sponsored content


    Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci" Empty Re: Mario Kasas:"Nisam kao pomorci, ne doživljavam ljubav u svakoj luci"

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Maj 10, 2024 10:19 pm