EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+7
Ivanaa
*_Natasa_*
Pavle
Angus_Black
¿coka?
ivobar
Sanja94
11 posters

    Iznenađenje za Maria Kasasa

    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Iznenađenje za Maria Kasasa - Page 3 Empty Iznenađenje za Maria Kasasa

    Počalji od Sanja94 Pon Apr 25, 2011 5:59 pm

    First topic message reminder :

    Ovako, sasvim slučajno sam došla na ideju, da nešto pripremimo za Maria, čovek ima twitter i to bi nam poslužilo. Možemo da napravimo neke slike sa našom zastavom i nekim njegovim citatima, ulogama, nešto šta god... ali da ga iznenadimo... šta mislite o ovome, predlažite... sve je dozvoljeno...
    ¿coka?
    ¿coka?
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 179
    Datum upisa : 30.12.2010
    Godina : 31

    Iznenađenje za Maria Kasasa - Page 3 Empty Re: Iznenađenje za Maria Kasasa

    Počalji od ¿coka? Čet Jul 07, 2011 10:49 am

    Ja se javljam u u lozi kriticara ;)
    Salim se :D
    Meni je jako zao sto sad tek dolazim na forum, neko vreme uopste nisam posecivala forume zbog upisa na fakultet i zavrsetka srednje skole, a ja sam medju prvima htela da snimim ovaj video. Uglavnom, lepo ste vi sve to odradili, svaka cast Pavlu i Sanji, koji se uvek trude. Svi ste lepo govorili spanski, cak je i deo o Beogradu lepo osmisljen. Mada mislim da je trebalo mozda vise ljudi da govori, pa da bude vise fanova, ali verovatno niko vise nije hteo da se snimi. Malo je dugacak video, mogao je da bude kraci za 2-3 minuta recimo. Mada, sve u svemu, odlican posao ste odradili svi i svaka vam cast! :D
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Iznenađenje za Maria Kasasa - Page 3 Empty Re: Iznenađenje za Maria Kasasa

    Počalji od Sanja94 Čet Jul 07, 2011 3:28 pm

    Hvala puno, glavno da se Mariu dopalo..
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Iznenađenje za Maria Kasasa - Page 3 Empty Re: Iznenađenje za Maria Kasasa

    Počalji od Pavle Sub Sep 24, 2011 6:33 pm

    Coko ja odgovaram sad dva meseca kasnije haha.. Ali nema veze.. Rekao sam vec,sve je to u teoriji lepo,radice mnogo ljudi,svi ce ponesto da kazu,sve ce biti krasno i bajno al onda dodje praxa i sve se sj*be.. Ljudi kasne sa snimanjem svog dela recenice,snimaju sa mobilnim telefonom loseg kvaliteta koji se ne cuje,jedni se stide pa ne zele da se snimaju nego samo da snimaju glas,drugima se pokvario fotoaparat ili kamera,treci imaju puno obaveza pa ne mogu da odvoje 5 minuta. Sa svim ovim stvarima i jos mnogim drugim sam se susretao tokom rada na ovome.. Bilo je mnogo ljudi koji su zeleli da rade,tako da nije stvar da nisu zeleli. Prijavilo se oko 30 ljudi,ali jednostavno vecina stvari je bila prepustena meni: text,trazenje osobe koja ce da sredi i spoji klipove,deljenje textova,trazenje osoba... I nisam sve mogao da odradim perfekno,pogotovo sto se polovina tih ljudi ponasala neozbiljno i neodgovorno. A zelja sama po sebi nije dovoljna za rad,potrebno je i samo malo truda. I nakon svega toga,odabrao sam nekoliko osoba da predstavljaju nas fan-klub ove godine,za sledecu cemo raditi ponovo nesto,ja cu vam javiti na vreme, pa uvek se mozemo poboljsati..

    Kao sto kaze Sanja,bitno je da se njemu svidelo,njemu je namenjeno-slazem se da je moglo biti krace za nekih 2-3 minuta ali bili smo u skripcu sa vremenom i nismo mogli menjati sve u poslednji cas. Opet, mislim da smo ovo fenomenalno uradili jer niko drugi nije imao ovako originalan poklon (cak ni oni zaludjeni Spanci koji ga jure svuda) i mislim da se stvarno obradovao :D .

    Sponsored content


    Iznenađenje za Maria Kasasa - Page 3 Empty Re: Iznenađenje za Maria Kasasa

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Maj 09, 2024 5:10 am