EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    "Brod" je postao popularna tema na Tviteru pre nego što je počeo

    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    "Brod" je postao popularna tema na Tviteru pre nego što je počeo Empty "Brod" je postao popularna tema na Tviteru pre nego što je počeo

    Počalji od Sanja94 Pet Jan 14, 2011 1:05 pm

    "Brod" je postao popularna tema na Tviteru pre nego što je počeo 3110

    Celo jučerašnje (13.1) popodne je tema #elbarco postala jedna od najposećenijih tema.
    #estrellapolar je tag koji se koristi kako biste pratili "virtuelnu epizodu" iliti twittersodio.
    Ovaj termin je postao popularan u mnogim gradovima Španije.

    Interesovanje pokretanjem tviter virtuelnih epizoda bio je ogroman.

    "Cómo mola la idea, la verdad que si me habéis sorprendido, no me esperaba algo así"

    "#elbarco ya triunfa antes de su emisión. Y es que la iniciativa de los twittersodios es realmente genial"

    "#elbarco es la 1ª serie nacional que lanzará twittersodios complementando la emisión en tv."


    "Ideja je genijalna, iskreno ste me iznenadili, nisam očekivao nešto ovako."
    "#elbarco već trijumfuje pre emitovanja. I ova inicijativa za tviter virtuelne epizode je zaista fenomenalna."
    "#elbarco je prva nacionalna serija koja pokreće na tviteru ceo sadržaj jedne epizode na televiziji.

    Izvor: Antena3
    Prevela: Sanja94
    ¿coka?
    ¿coka?
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 179
    Datum upisa : 30.12.2010
    Godina : 31

    "Brod" je postao popularna tema na Tviteru pre nego što je počeo Empty Re: "Brod" je postao popularna tema na Tviteru pre nego što je počeo

    Počalji od ¿coka? Pon Jan 31, 2011 10:59 pm

    Pa kad je ideja serije jedinstvena. Nije ni cudo :D

      Sada je Sre Maj 15, 2024 9:12 am