EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Konacno je u bioskope stigla La Mula

    Kacuskica
    Kacuskica
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 94
    Datum upisa : 18.02.2012
    Godina : 34

    Konacno je u bioskope stigla La Mula Empty Konacno je u bioskope stigla La Mula

    Počalji od Kacuskica Pet Maj 17, 2013 4:59 pm

    Desetog maja je bila premijera filma Mazga, pa sam postavila trejler sa prevodom na Jutjub. Dobili su dosta dobre kritike, a Mario je cak dobio i nagradu na Fetivalu u Malagi za najboljeg glumca.



    Evo i prvog dela intervjua sa Mariom, Marijom i Sekunom iz Mravinjaka.
    Pricali su o filmu La Mula.

    soul2soul75
    soul2soul75
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 44
    Datum upisa : 16.02.2012
    Godina : 48
    Lokacija : vinkovci

    Konacno je u bioskope stigla La Mula Empty Re: Konacno je u bioskope stigla La Mula

    Počalji od soul2soul75 Pon Jul 01, 2013 10:04 pm

    ne mogu nigdje da nadjem film da skinem ..jesi ga možda našla? gledala? prevodila slučajno !?
    Wani
    Wani
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1173
    Datum upisa : 29.04.2011
    Godina : 29
    Lokacija : Tu sam...

    Konacno je u bioskope stigla La Mula Empty Re: Konacno je u bioskope stigla La Mula

    Počalji od Wani Uto Jul 02, 2013 8:05 am

    Ja mislim da nema na netu..Obicno se pojavi na netu kad izadje i DVD pa tek onda neko upload-uje. A ovako su sve vecinom bioskopski snimci, koje i da ima ne gledam. :D
    Kacuskica
    Kacuskica
    Kadet
    Kadet


    Broj poruka : 94
    Datum upisa : 18.02.2012
    Godina : 34

    Konacno je u bioskope stigla La Mula Empty Re: Konacno je u bioskope stigla La Mula

    Počalji od Kacuskica Uto Jul 02, 2013 2:55 pm

    Nisam gledala jer nisam nasla. Spanski filmovi u dobrom kvalitetu se nalaze na netu mnogo kasnije od americkih filmova, mozda im piraterija nije toliko razvijena:) Secas se sta je bilo za Tengo ganas de ti? Prvo su snimili kamerom, pa je to kruzilo netom, pa je onda procurio ruski sinhronizovani snimak, pa se neko nasao pametan da nalepi audio sa te kamere na Ruse, cega se sve necemo dosetiti...

    Kad bude izasao film, potrudicu se da prevedem, ali bice tesko, imaju meni mnooogo nerazumljiv akcenat. Tek kad sam prevela trejler i postavila, videla sam greske;(
    soul2soul75
    soul2soul75
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 44
    Datum upisa : 16.02.2012
    Godina : 48
    Lokacija : vinkovci

    Konacno je u bioskope stigla La Mula Empty Re: Konacno je u bioskope stigla La Mula

    Počalji od soul2soul75 Uto Jul 02, 2013 9:22 pm

    računam na tebe 32 

    Sponsored content


    Konacno je u bioskope stigla La Mula Empty Re: Konacno je u bioskope stigla La Mula

    Počalji od Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Pet Maj 10, 2024 8:09 am