EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Fernando Gonzalez:"U vremenima krize mi rizikujemo"

    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Fernando Gonzalez:"U vremenima krize mi rizikujemo" Empty Fernando Gonzalez:"U vremenima krize mi rizikujemo"

    Počalji od Sanja94 Pet Jan 28, 2011 2:00 pm

    Fernando Gonzalez:"U vremenima krize mi rizikujemo" 30b0289
    Fernando Gonzales je jedan od direktora Broda. Pozvali li smo ga na razgovor da bi pričali o otkrovenju sezone. Za Fernanda Brod je avantura Žila Verna koja nikad nije ispričana.

    Fernando Gonzales je poznat pre svega po "Pakovom svetu", "Odliv mozgova" i "Tri metra iznad neba". On je u timu sa još tri direktora: David Molina Ensinas, Sandra Galjego i Hesus Kolmenar.

    Direktor Broda nam priča kako je počela ova avantura. Kada je rekao reči brod i kraj sveta, Fernando nam priča kako nije mogao odoleti. Oduševljava ga što ima šansu da radi ovako nešto. Misli da raditi avanturu Žila Verna u vremenima krize je vrlo rizično, iako za sada funkcioniše.

    Oni su odlucili da snimaju brod na skupu u Madridu,pa cak i priznaje da moze biti neprijatno tokom fotografisanja,daje realniji ton dekot.Takodje ici u Valensiju da se snima pravi brod,Fernando Saavedra,je avantura u kojoj ekipa puno uziva.

    Što se tiče deljenja uload, Fernando Gonzales priznaje veliki posao koji je napravo Luis San Narcis. Mešavina mladih i starih glumaca, poznatih i nepoznatih, uveliko obogaćuje priču. Uostalom, sa Mariom Kasasom je radio u tri navrata tako da su oni stari poznanici.

    Ono što se direktoru najvise sviđa kod Broda je to što može da priča fantastičnu avanturu koja ranije nikada ne bi mogla biti napravljena u Španiji.
    Izvor: antena3
    Preveo: ivobar
    ¿coka?
    ¿coka?
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 179
    Datum upisa : 30.12.2010
    Godina : 31

    Fernando Gonzalez:"U vremenima krize mi rizikujemo" Empty Re: Fernando Gonzalez:"U vremenima krize mi rizikujemo"

    Počalji od ¿coka? Pon Jan 31, 2011 10:52 pm

    Opa, nisam znala da je ovaj lik tako dobar. :D
    Kul... :D
    Cam
    Cam
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 6
    Datum upisa : 01.02.2011

    Fernando Gonzalez:"U vremenima krize mi rizikujemo" Empty Re: Fernando Gonzalez:"U vremenima krize mi rizikujemo"

    Počalji od Cam Uto Feb 01, 2011 8:15 pm

    Hvala na tekstu..cool..:)

    Sponsored content


    Fernando Gonzalez:"U vremenima krize mi rizikujemo" Empty Re: Fernando Gonzalez:"U vremenima krize mi rizikujemo"

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Maj 17, 2024 12:04 pm