EL BARCO SERBIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom

    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom Empty Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom

    Počalji od Sanja94 Ned Apr 10, 2011 1:57 pm

    Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom 118

    Pre nego što si dobila ulogu u "Brodu", takođe si bila i u drugim emisijama, kao na primer, "Četvrti Milenijum", a snimala si i reklame. Da li nam možeš reći nešto više o njima?
    U "Četvrtom Mlenijumu" sam glumila devojčicu koja pozdravlja jednog duha i posle zaspi u kolima i ničeg se više ne sećam... jer sam stvarno zaspala! A sa reklamama mi je bilo zabavno jer sam morala više puta da skačem u bazen, a to obožavam!

    Kako si dobila ulogu Valerije u "Brodu"? Da li si morala da prolaziš kroz mnoge kastinge? Da li su ti zatražili da odglumiš posebnu scenu?
    Kasting je bio sklop raznih madridskih agencija u maju, tada sam otišla na kasting. Krajem maja mi se završila škola i otišli smo na letovanje u Almeriju. U junu su me pozvali da me ponovo vide u Madridu, i tada sam prvi put ušla u avion. Prva scena koju sam morala da spremim je susret sa Ulisesom u vinariji. Kada sam se vratila u Madrid, ta scena u epizodi "Milion milja" morala sam takođe da odglumim scenu sa kapetanom pred iskrcavanje i tako da ih uverim da želim ulogu Valerije.

    Uvereni smo da ti se kod serije sve dopada, ali da možeš da biraš, šta je ono što ti se najviše dopada?
    Biti na pravom brodu.

    Kako provodiš snimanje serije? Zabavljno ti je?
    Fenomenalno mi je!

    Da li imaš tremu kada treba da odglumiš neku scenu?
    Pomalo.

    I takođe ono što je zabavno, jeste da na "Brodu" imaš nastavnicu koja te podučava, kako napreduješ sa učenjem?
    Odlično, imam devetke i osmice.

    Kada je pauza, šta radiš? Da li si sa ostalim glumcima ili si u kabini?
    Najpre uradim domaći, a posle se igram i crtam. Uvek se nađe neko ko želi da se igra sa mnom. Na primer, Patri i Serhio, oni su učenici Broda. Mama mi kaže da kada sam na setu, da se nikad ne izležavam po podu, jer je uvek neko tu da se igra sa mnom aviona, pogotovo Bernabe! I Huanan i Euhe iz ekipe!

    Iako znamo da se lepo ponašaš, da li si nekada na setu učinila nešto loše?
    Jesam! Našalila sam se sa rediteljem Fer. Pošto mi je ispao zub, stavila sam jedan ogromni plastični, rekla sam mu da me našminkaju, i svi su se smejali!

    Da li ti se desilo da si se u nekoj sceni nasmejala? Otkrićeš nam neku anegdotu sa snimanja?
    Ne, to mi se nije desilo. A što se tiče anegdote, snimala se scena kada je Gamboa uperio pištolj u kapetana, a ja se tada pojavljujem sa prasencetom Ćipi, i treba da dozivam "Palomares, Palomares". Ali u vreme pauze igrala sam se sa Gamboom, i kada su rekli "Akcija", ja sam vikala:
    "Gamboa, Gamboa", svi smo se smejali.

    Koja scena ti je bila najteža, a koja ti se najviše dopala?
    Iskreno, nijedna mi nije bila teška. Najviše mi se dopala scena kada sam sa na kormilu broda sa tatom.

    Na snimanju nema nijednog mališana sem tebe, da li bi volela da se uskoro pojavi neki, ili ti je ovako okej?
    Da volela bih, ali i sada se super provodim sa svojim kolegama, jer su to velika deca, stalno se igraju sa mnom.

    Kako napreduje snimanje? Da li nastavljate snimanje i posle Svete Nedelje? (verovatno je u pitanju Uskrs)
    Odlično, svake nedelje se snima, nastavljamo sa snimanjem druge sezone.

    Kako se pripremaš sa scenarijem i sa glasnim delom na početku svake epizode? Da li ti je teško, i da li ti se to dopada?
    Mama mi u tome pomaže, ona tumači druge likove. Pročita mi moj tekst i ja to ponavljam dok ne zapamtim. I na kraju zapamtim tekst obe osobe - osmeh. Nije teško, brzo učim. Volim, jer je to dobar izgovor da se smestim kod mame u krevet. što se tiče glasa, svejedno je, nekad sve zapamtim, a nekad čitam.

    Trenutno plovite u beznađu. Misliš li da ćete uskoro pronaći kopno? Ili misliš da ćete i dalje ploviti još nekoliko epizoda kao do sada?
    Ne znam, jer mi mama čita samo scenario gde se ja pojavljujem, i za mene je veliko iznenađenje kada odgledam epizode ponedeljkom.

    Šta misliš šta je posebno što ima "Brod", da svakog ponedeljka ima sve veći rejting udela gledanosti?
    Mmm pa Mario Kasas!!!! - osmeh. Svaka priča o kraju sveta i avanturama je drugačija.

    Da možeš da biraš devojku za Rikarda, kapetana Broda, koga bi izabrala? A kog dečka za "tvoju sestru", Ulisesa ili Gambou?
    Za tatu Hulija, za Ainou, ULISES!!!

    Kako bi volela da se serija završi?
    Da postanem kapetanka broda! Da pronađemo kopno i još živoh ljudi.

    Kako se slažeš sa kolegama? Da li se posebno dobro slažeš sa nekim?
    Fenomenalno! Sa svima sam super! Ali kapetan je poseban! I ekipa, svi su super. Kamermani, šminkeri, frizeri...

    Kako se u privatnom životu slažeš sa Ivanom Masaherom, Burbuhom u seriji? Da li se isto tako dobro slažete kao u seriji?
    Ivan je veoma zabavan i igramo se mnogo kada su pauze. Pokazuje mi neke trikove.

    A sa Huan Pablom Šukom, Gamboom? Valeriji se uopšte ne sviđa...
    Huan Pablo je genijalan, ali mi se Gamboa ne sviđa!

    A sa Blankom Suarez?
    Šarmantna, lepa i odlična glumica.

    Sigurno se slađeš sa tvojim tatom, kako je u privatnom životu?
    Huanho je veoma nežan sa mnom, uvek mi ostavi mesta u trpezariji, i uvek mi kaže da jedem više. (smeh)

    Šta osećaš kada vidiš sebe svakog ponedeljka na televiziji, i kada znaš da je rejting sve veći?
    Dopada mi se kada vidim sebe i svoje kolege, i često se smejem. Moj brat Ugo stalno imitira Pitija, mnogo mu se dopada lik. Veoma sam srećna što ima toliko ljudi kojima se dopada serija. Ne znam koliko je 4 miliona, ali mi je Titi iz ekipe obrasnio da svaka 10 osoba gleda seriju, a to je mnogo!

    Šta te pitaju tvoji drugari iz škole i iz kraja?
    Najviše se raspituju za Maria Kasasa!!!! A moja nastavnica Anhelika za Huan Pabla Šuka.

    Da možeš da biraš drugog lika, koga bi izabrala?
    Ainou, da bi mi i dalje tata bio kapetan.

    Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom 218
    Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom 318

    Tako mala, a već si postala glumica. Da li bi volela da nastaviš da se baviš glumom u budućnosti?
    Da, ali želim još mnogo toga da naučim na ovom brodu, kao i da vi vidite još dosta toga.

    IZVOR: ZEB
    Prevela: Sanja94
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom Empty Re: Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom

    Počalji od Pavle Ned Apr 10, 2011 4:58 pm

    Aaaa bas je slatkaaa :)) I zrela je za svoje godinee :)) Jel njen otac Rikardo u stvarnosti??
    Sanja94
    Sanja94
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 1386
    Datum upisa : 08.12.2010
    Godina : 30

    Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom Empty Re: Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom

    Počalji od Sanja94 Ned Apr 10, 2011 6:31 pm

    Jeste, Rikardo je njen otac i u privatnom zivotu...
    NaTiDeLeNaFaN
    NaTiDeLeNaFaN
    Ukrcavaš se u brod
    Ukrcavaš se u brod


    Broj poruka : 29
    Datum upisa : 10.04.2011
    Lokacija : En el Barco con Ulises:D

    Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom Empty Re: Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom

    Počalji od NaTiDeLeNaFaN Ned Apr 10, 2011 9:46 pm

    Bash je mica:) za njene godine-prepametna!:D i svaka joj chast-tako mala a sve stize:) blago njoj-ipak glumi sa Mariom Casasom:D
    Pavle
    Pavle
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 623
    Datum upisa : 17.02.2011
    Lokacija : Madrid

    Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom Empty Re: Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom

    Počalji od Pavle Pon Apr 11, 2011 12:13 am

    Haha slazem see,blago njooj.. :)) Mnogo je slatkaaa.. Voleo bih da imam takvu sestru ili cerku :D

    Sponsored content


    Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom Empty Re: Ekskluzivni intervju sa Patrisijom Arbues - Valerijom

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Apr 27, 2024 6:34 am